איטום מעטפת בניין

ראיתם כיצד כמות מגדלי המגורים בארץ הלכה וצמחה בעשור האחרון? נדמה שכולם עוברים להתגורר בגובה.

כמובן שמגורים במגדל באים עם יתרונות רבים אך דבר אחד החומק ממחשבותיהם של אלו המתגוררים במגדלים אלו הוא שיש למבנים גבוהים גם כמה אתגרים להתמודד עימם.

אחד הדברים שחשוב לזכור – מגדל רב קומות חשוף יותר למפגעי מזג האוויר. הוא חשוף יותר לרוחות ולחלקיקים הנישאים בהן, הוא מקבל כמויות גדולות יותר של גשם על קירותיו החיצוניים, כמו גם חשיפה גדולה ומוגברת לשמש ישירה. המשמעות של כל אלו היא בלאי מואץ ולכן אחד הדברים שיש לדאוג להם בבניין רב קומות הוא איטום מעטפת תקין.

גם בדיקה של האיטום וגם ביצוע עבודות איטום במעטפת חיצונית של בניין רב קומות הינן משימות מורכבות למדי המצריכות כוח אדם מיומן ומצוייד בהתאם, שכן עבודות בגובה הן לא משחק ילדים ויש הרבה מאד משתנים שיש לקחת בחשבון ולהיערך אליהם בהתאם. אין מקום בגובה להפתעות.

זו הסיבה שכאשר יש צורך בביצוע עבודה בגובה, מומלץ לפנות למקצוענים ביותר, לחברה שדואגת לעשות שימוש בציוד החדיש, העדכני והאיכותי ביותר שקיים בתחום, כזה המבטיח גם ביצוע חלק ורהוט של המשימה כמו גם את בטיחותם האישית של העוסקים במלאכה – או בקיצור: א.א. אביאור.

חברת א.א. אביאור הינה חברה ותיקה ומנוסה, עם לקוחות רבים במגוון תחומים, המקבלים ממנה שרות במגוון עבודות המתבצעות בגובה. יש לנו צוותים רבים, מאוישים באנשי מקצוע מיומנים, הפרוסים בכל רחבי הארץ וזמינים לתגובה מהירה ולטיפול מקצועי בכל דרישה שתהיה לכם. העובדים שלנו יגיעו אליכם תמיד עם רצינות מקצועית וחיוך על הפנים. החיוך שלהם נובע מכך שהם שמחים, שמחים להיות עובדים שלנו, בידיעה שאנו דואגים להם ולביטחונם האישי בעבודה, דואגים לצייד אותם בכל אמצעי הבטיחות הדרושים על מנת שיחזרו בסוף כל יום עבודה הביתה שלמים ובריאים. כל עובד של א.א. אביאור יודע שהוא נכס למעסיק שלו, שעובד מרוצה חשוב לנו לא פחות מלקוח מרוצה.

הלקוחות שלנו חשובים לנו מאד. מתחילת דרכנו החלטנו שאנו פועלים בהגינות ובשקיפות מול כל לקוח ולקוח, דואגים להעניק את היחס האישי ביותר – ועד היום, במשך כל שנות הפעילות שלנו, עמדנו במשימה הזו בכבוד. איך אנחנו יודעים שהצלחנו? חוג הלקוחות שלנו צומח אורגנית, מפה לאוזן, כל לקוח שלנו ממליץ עלינו לאחרים. איכות העבודה שלנו, המקצוענות של עובדי החברה והשקיפות בה אנו נוהגים להתנהל הם תעודת הזהות שלנו כחברה והם סימן ההיכר שלנו בקרב הלקוחות.

אם מתעורר אצלכם הצורך לבצע ביקורת תקופתית שוטפת לבדיקת מצב איטום המעטפת של המבנה שלכם, אם אתם זקוקים לביצוע עבודת איטום כלשהי בבניין, אנחנו הכתובת עבורכם – בין אם אתם מתגוררים בבית קטן או במגדל.

א.א. אביאור איננה עוד חברה מני רבות העוסקת בתחום עבודות בגובה. אנו מעניקים ערך מוסף מעבר לביצוע העבודה עצמה באופן האיכותי ביותר בכך שכל לקוח שלנו מקבל יחס אישי כאילו היה הלקוח היחידי שלנו. גם העובדים שלנו הם נכס עבורנו, לא מקור לניצול אלא מקור למקצוענות. כל עובד בחברה מקבל את מלוא הזכויות ואנו מקפידים במיוחד על כך שיעבדו בבטיחות המרבית ויהיו שבעי רצון מתנאי ההעסקה שלהם. כאשר אתם שוכרים את שרותינו, אתם מפרנסים חברה אשר דוגלת באיכות, כנות ושקיפות. תוכלו לקרוא עלינו עוד על ידי קליק קטן כאן, ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עם כל שאלה, תהייה, ברור או הזמנת עבודה.

צור קשר

דילוג לתוכן