איטום קירות חיצוניים

איכות האיטום של קירות הבניין מושפעת משני סוגי גורמים.

גורמים הניתנים להשפעה: איכות העבודה כפי שבוצעה מלכתחילה (הגורם האנושי), איכות החומרים בהם נעשה שימוש (שימוש בחומרים בסטנדרט גבוה ובעלי תווי תקן)

גורמים שאינם ניתנים להשפעה: שחיקה עם הזמן – בעיקר כפונקציה של תנאי מזג אוויר.

מזג האוויר הישראלי הוא מושא קנאה של תיירים רבים ממדינות קרות וגשומות אך דווקא כשאנו מגיעים לנושא שלנו – שמש קופחת במשך חודשים ארוכים, אחוזי לחות גבוהים, קו חוף ארוך שטומן בחובו אחוזי מליחות גבוהים – כל אלה אינם עושים חסד עם מבנים ובכלל, עם חומרים הנמצאים בדרגת חשיפה גבוהה לתנאי חוץ.

 

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג – על מקצוענות ובטיחות

חברת א.א. אביאור המומחית בעבודות בגובה, מספקת מענה שירותי ומקצועי לשלל בעיות איטום. צוות העובדים המיומן של החברה אמון על תיקון סדקים בקיר ובכלל, בכל המעטפת החיצונית של הבניין (כולל איטום גגות) ולא רק זאת, אלא שהוא מיומן בביצוע איטום בסנפלינג.

למה זה חשוב? כי איטום קירות חיצוניים בסנפלינג זו עבודה הדורשת עמידה ברשימה ארוכה של תנאי בטיחות, הכשרה מיוחדת ומוכרת לעובדים, שימוש בציוד העומד בתווי תקן מחמירים, תחזוקת ציוד שוטפת, והקפדה יתירה על בטיחות של סביבת העבודה ומניעת נזקי גוף ורכוש.

בנוסף לכך, יש חשיבות גדולה לאיכות עבודת האיטום עצמה. סגירת סדקים בקיר עשויה להישמע כמו עניין פעוט, אך גם כאן דרושים ידע וניסיון באבחון הבעיה: האם מדובר בסדק שטחי או עמוק יותר? האם חדרה רטיבות אל קיר המבנה ונדרש טיפול שורש ואיטום נרחב יותר?

 

הסעיפים שלא כדאי לוותר עליהם בבחירת החברה המבצעת

לסיכום כל מה שנאמר עד כה, יש כמה דברים שמומלץ ביותר לא להתפשר עליהם, כאשר בוחרים נותן שירות שיבצע את עבודת האיטום בסנפלינג :

  • בטיחות: הכי בסיסי שאפשר. אף אחד לא רוצה שהעבודה תגרור פגיעה בגוף, ברכוש או בסביבה. הבטיחות הופכת לעסק מורכב יותר כשמדובר בעבודה המתבצעת בגובה רב והכרוכה בשימוש בחומרים כבדים
  • מקצועיות והתמחות: אותו גורם אנושי שבו אפשר ורצוי להשקיע ולהשפיע. מקצועיות תבטיח עבודה איכותית שתחזיק זמן רב.
  • ניסיון רב שנים
  • ידע רחב המגובה בהתעדכנות שוטפת בחידושים בתחום (טכניקות עבודה, חומרים איכותיים, טכנולוגיות חדשות)

 

אנחנו ב"א.א. אביאור", כחברה המתמחה במגוון רחב של עבודות בגובה , נעזור לכם לסמן וי גדול על כל אלה.

נשמח לייעץ ולתרום לכם מניסיוננו הרב, לענות על כל שאלה וכמובן, לבצע עבורכם מגוון עבודות הכרוכות ברמת סיכון גבוהה, לדאוג לכל שלבי התהליך ולספק לכם שירות לקוחות עוטף ואישי.

צוותי העבודה שלנו מפוזרים בפריסה ארצית ומספקים מענה 24/7, כך שתוכלו לישון בראש שקט.

 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל אחת מהדרכים הבאות:

בטלפון: 052-5226138

באימייל: Yotam1602@gmail.com

באמצעות פנייה דרך דף "צור קשר" כאן באתר

צור קשר

דילוג לתוכן