התקנת מרזבים בגובה

כמה פעמים יצא לכם לחשוב על המרזבים שקיימים בבניין שלכם? כמו הרבה רכיבים חיוניים לתפקוד השוטף של מערכות או מבנים, גם המרזבים שלכם מוסתרים לרוב וכמו שאומרים ״רחוק מהעין, רחוק מהלב״ – אם לא רואים אז לא ממש חושבים עליהם. למרות זאת, המרזבים הינם בעלי חשיבות עצומה ותפקודם התקין הוא בעל חשיבות ממדרגה ראשונה.

תפקידם העיקרי של המרזבים הוא לנקז את המשקעים העלולים להצטבר על גגות בניינים ולפנות אותם למקום מיועד. מרזב לא תקין עלול להוביל להיקוות של כמות גדולה של מים על הגג וזו יכולה להסתיים בנזילות ואף גרוע מכך.

גם מרזב שיש בו סתימה עלול לגרום לנזקים סביבתיים כגון רטיבות בקיר בו או עליו הוא נמצא, כמו גם לתוצאות חמורות יותר כמו היסדקות של קירות חוץ בעקבות הגעת רטיבות לחלקי הברזל המחזקים את הקיר.

 

לאור כל האמור לעיל, ישנה חשיבות גדולה ביותר לקיומם של מרזבים ולתקינותם.

כאשר מדובר בבניין נמוך, לרוב אין זה מסובך מדי לתחזק, לבצע בדיקות תקופתיות או אפילו להחליף לחלוטין את כל מערכת המרזבים. לעומת זאת, במבנים גבוהים או אף רבי קומות, העניין נהיה הרבה יותר מסובך. העבודה הינה אולי אותה עבודה בדיוק, אך רכיב הביצוע שלה בגובה הופך אותה למאתגרת יותר מבחינה לוגיסטית ומצריכה ציוד ייחודי וצוות עובדים המיומן לעשות בו שימוש כראוי.

התקנת מרזבים בגובה, כמו גם תיקון מרזב חיצוני קיים במבנה מרובה קומות, אלו משימות לא פשוטות לביצוע ללא ציוד ייעודי. לא כל מי שיודע לתקן מרזב יוכל לבצע את העבודה כאשר היא נדרשת בגובה רב. אנחנו בחברת א.א. אביאור מתמחים בדיוק בסוג זה של עבודות. אם זו עבודה שמתבצעת בגובה, אנחנו הכתובת.

ביצוע עבודת התקנת מרזבים או תיקונם הנדרשת במבנה רב קומות מצריכה צוות מיומן אשר מנוסה בעצם העבודה עם מרזבים אך בנוסף גם יודע כיצד להיעזר בציוד המיוחד המיועד לעבודה בגובה, כמו גם בציוד בטיחות ייעודי -שלא לכל אחד העוסק בתחום יש. אנו מאד מקפידים על בטיחות העובדים שלנו, כיוון שהם הנכס האמיתי של החברה, הם אלו שבזכותם אנו יכולים להבטיח עבודה מקצועית ואיכותית לכל לקוח, גדול או קטן, קבוע או מזדמן.

 

אם עבר זמן רב מאז נבדקו המרזבים בבניין שלכם, אם חלילה התגלתה רטיבות בסמוך אליהם הנובעת מסתימה אפשרית במרזב, זו העת ליצור עמנו קשר ולהזמין אותנו לבדוק, לעדכן ואם יש צורך לתקן את הדרוש, על מנת למנוע נזק נוסף או מתמשך העלול לגרור עמו הוצאות גבוהות בהרבה. אל תתנו למרזבים שלכם להיות מוזנחים לאורך זמן – העובדה שנראה לכם שהכל תקין אינה בהכרח אומרת שאכן אין בעיה. תחזוקה שוטפת תמיד משתלמת יותר מהתעלמות.

 

א.א. אביאור איננה עוד חברה מני רבות העוסקת בתחום עבודות בגובה. אנו מעניקים ערך מוסף מעבר לביצוע העבודה עצמה באופן האיכותי ביותר בכך שכל לקוח שלנו מקבל יחס אישי כאילו היה הלקוח היחידי שלנו. גם העובדים שלנו הם נכס עבורנו, לא מקור לניצול אלא מקור למקצוענות. כל עובד בחברה מקבל את מלוא הזכויות ואנו מקפידים במיוחד על כך שיעבדו בבטיחות המרבית ויהיו שבעי רצון מתנאי ההעסקה שלהם. כאשר אתם שוכרים את שרותינו, אתם מפרנסים חברה אשר דוגלת באיכות, כנות ושקיפות. תוכלו לקרוא עלינו עוד על ידי קליק קטן כאן, ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עם כל שאלה, תהייה, ברור או הזמנת עבודה.

צור קשר

דילוג לתוכן