התקנת שלטים בסנפלינג

בכל פעם שאתם יוצאים מן הבית ונוסעים למקום כלשהו, אתם מוקפים בשלטי חוצות. היום כולם רוצים לפרסם, כל שטח אפשרי הופך ליקר ערך. המרשימים ביותר הם אותם שלטי פרסום המותקנים בגובה רב ותופסים את תשומת ליבנו ממרחק. חשבתם פעם איך השלטים הללו מגיעים לשם?

התקנת שלטים בגובה אינה משחק ילדים, זו עבודה הדורשת מקצוענות, מיומנות והקפדה מאד גבוהה על כללי בטיחות. עצם העבודה בגובה הינה גורם הדורש ציוד מתאים המאפשר לבצע את העבודה הנדרשת תוך שמירה על חיי אלו העוסקים במלאכה.

ישנן מספר דרכים לביצוע התקנה של שילוט במקומות גבוהים, בין אם משתמשים בסולמות, מנופים או אפילו בטכניקה של סנפלינג. מה שיכריע באיזו שיטה יעבדו הם תנאי המקום של כל משימה ורמת המיומנות של הצוות המבצע.

אצלנו בחברת א.א. אביאור עובדים צוותים מיומנים בכל מיני טכניקות לעבודה בגובה, עם ותק רב שנים ובפריסה ארצית רחבה. חברות רבות יאמרו שהם יודעים להתקין שלטים ולבצע זאת גם בגובה, אך אנו שואפים ליותר מכך. המטרה שלנו היא להעניק לכל לקוח שלנו, קטן כגדול, מזדמן או קבוע, את הערך המוסף הייחודי שלנו של שירות אישי, כאילו היה הלקוח היחיד שלנו. אנו מאמינים בערכו של לקוח מרוצה – למעשה אלו המשווקים הכי טובים והכי אמינים שיש לנו.

יש לכם שילוט הדורש התקנה בגובה? צרו קשר ונדאג לתת לכם הצעת מחיר מסודרת. אם תבחרו בנו תקבלו צוות מיומן ומנוסה, מקצועי במיוחד, המצוייד בכל אביזרי הבטיחות הנדרשים על מנת לבצע עבודה בגובה באופן איכותי ומדוייק, ללא נטילת סיכונים מיותרים. ההשקעה שלנו בציוד איכותי מעניקה לצוות ראש שקט ומאפשרת להם עבודה נטולת דאגות, ממוקדת. כך אתם מקבלים תוצאה משביעת רצון התואמת את ציפיותיכם. זו הדרך בה אנו מאמינים ובה אנו דבקים.

כאשר אנו מתקינים שלט במקום גבוה, אנו מקפידים על ביצוע מדוייק ואיכותי. כך נמנעים מקרים בהם השלט עלול להתרופף, להתנופף ברוח – דבר שהוא מאד לא אסתטי ומעבר לכך מסוכן ביותר ועלול לחשוף אתכם לתביעות לא עלינו, בייחוד אם השלט ייפול ויגרום נזק כלשהו. רבים ממעטים להביא בחשבון את המשמעות של התקנת שלטים בגובה, נוטים להתמקד בכמה ודאי מפחיד לבצע את העבודה, אך לא לוקחים בחשבון את ההשלכות האפשרויות של ביצוע שהינו פחות ממושלם. עבודה בגובה כוללת סיכונים רבים אותם יש לקחת בחשבון וחובה על מי שעוסק בה להיות ערוך ומצוייד כראוי. זו הסיבה שכה חשוב לשכור חברה בעלת ותק ונסיון, עם צוותים מיומנים המבצעים את עבודתם עם ציוד חדיש, ייעודי, העומד בתקנים המחמירים ביותר ומבטיח שכל עובד שבא בבוקר לעבודה, ישוב בשלום בסוף היום הביתה.

א.א. אביאור איננה עוד חברה מני רבות העוסקת בתחום עבודות בגובה. אנו מעניקים ערך מוסף מעבר לביצוע העבודה עצמה באופן האיכותי ביותר בכך שכל לקוח שלנו מקבל יחס אישי כאילו היה הלקוח היחידי שלנו. גם העובדים שלנו הם נכס עבורנו, לא מקור לניצול אלא מקור למקצוענות. כל עובד בחברה מקבל את מלוא הזכויות ואנו מקפידים במיוחד על כך שיעבדו בבטיחות המרבית ויהיו שבעי רצון מתנאי ההעסקה שלהם. כאשר אתם שוכרים את שרותינו, אתם מפרנסים חברה אשר דוגלת באיכות, כנות ושקיפות. תוכלו לקרוא עלינו עוד על ידי קליק קטן כאן, ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עם כל שאלה, תהייה, ברור או הזמנת עבודה.

צור קשר

דילוג לתוכן