חיזוק שיש בבניינים

ציפוי שיש הוא צורת גימור נפוצה בבניינים. בדרך כלל מוצאים אותו בבניינים גבוהים, רבי קומות, הן בשכונות מגורים והן באזורי מסחר ועסקים.

מאחר שמדובר בציפוי, שמעצם הגדרתו אינו מהווה חלק אינטגרלי מהמבנה, אלא, נוסף אל המבנה ועוטף אותו מבחוץ – הרי שהוא דורש אחזקה על מנת לשמר בראש ובראשונה את בטיחות המבנה וכמובן, גם את המראה האסתטי שלו. חיזוק שיש בבניינים, הכרוך בעבודה בגובה, דורש סטנדרטים גבוהים של בטיחות ושל מקצוענות.

חיזוק אריחי שיש בבניין – כמה זה חשוב?

השמש הישראלית הקשוחה, יחד עם שיעורי לחות ומליחות גבוהים באזורים הקרובים לים, או יובש ורוחות באזור הדרום ובהרים, מזרזים שחיקה של חומרים החשופים לתנאי חוץ. התוצאה: הופעת סדקים באריחים, נטייה לשבירה בשוליים ובפינות, ובמקרים קיצוניים או בהיעדר תחזוקה נאותה, העמקת הסדקים והיחלשות החומר המקשר את האריח אל קיר הבניין עד כדי נשירת חלקי אריח או אריח שלם.

מיותר לציין, שנפילת אריח מגובה רב היא בעיה בטיחותית שעלולה להסתיים בפגיעה ממשית בגוף או ברכוש. עם זאת, הביטוי היום-יומי של ציפוי שחוק, שאטימותו נפגמה הוא ירידה בבידוד מנוזלים (גשם, לחות) ומטמפרטורה, העלולה לגרום לנזקי רטיבות ולעובש ולהביא לעלייה בהוצאות על קירור וחימום המבנה.

חברת א.א. אביאור, מתמחה בביצוע עבודות בסנפלינג וביניהן: חיזוק אריחי שיש בבניין , החלפת שיש בגובה , חיזוק אבנים בגובה ועוד.

בטיחות כבר אמרנו?

חיזוק אריחים ומבנים בגובה מבוצע בידיהם האמונות של צוות עובדי הסנפלינג של החברה. כאן חשוב להדגיש, כי עבודות סנפלינג דורשות הכשרה מיוחדת ואישור לביצוע עבודות בגובה. לצד זאת, יש חשיבות גדולה לשימוש בציוד תקין, שעומד בתו תקן ואשר עובר בדיקה תקופתית לווידוא בטיחותו. חשוב לזכור, כי מעבר לבטיחות גלישת הסנפלינג לכשעצמה, גם המשקל הגדול של החומרים בהם נעשה שימוש בעבודת חיזוק אבנים בגובה דורש משנה זהירות לאורך כל תהליך העבודה. נדרשת זהירות מפני נפילת אריחים או שקי חומר ממשטחי העבודה למטה, וגם שמירה על מבצעי העבודה מפני נזקי גוף. חברת א.א. אביאור מקפידה הקפדה יתרה על כל אלה ומבטיחה תנאי עבודה נאותים ובטיחותיים לעובדיה ולכל אדם או רכוש אחרים החשופים לסביבת העבודה או הנמצאים בקרבתה.

בטיחות ומקצוענות המגובות בהרבה ניסיון

אנחנו בחברת א.א. אביאור מביאים איתנו ניסיון רב שנים. צברנו ידע רב בעבודות בגובה ואנו מעודכנים באופן שוטף בחידושים בתחום. ההתמחות שלנו בעבודות סנפלינג מאפשרת הפרעה מינימלית לתפקוד השוטף של דיירי או עובדי הבניין בתקופת השיפוץ והתחזוקה ומייתרת את הצורך בבניית פיגומים.

נשמח לבצע עבורכם מגוון עבודות הכרוכות ברמת סיכון גבוהה, לדאוג לכל שלבי התהליך ולספק לכם שירות לקוחות עוטף ואישי.

צוותי העבודה שלנו מפוזרים בפריסה ארצית ומספקים מענה 24/7, כך שתוכלו לישון בראש שקט.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל אחת מהדרכים הבאות:

בטלפון: 052-5226138

באימייל: Yotam1602@gmail.com

באמצעות פנייה דרך דף "צור קשר" כאן באתר

צור קשר

דילוג לתוכן