עבודות איטום בגובה

בתים וקירות במהלך השנים עוברים תהליך של בליה כתוצאה מקרינה חזקה של שמש, זרימת מים בצינורות הביוב, תזוזות של האדמה וכו'. הצורך לאטום קירות או מערכות ביוב בגבהים שונים הינו בסיסי וחשוב. הן בשל המראה האסטטי של הבית או המשרד והן בשל החשיבות לשימוש בטיחותי ואפקטיבי.
עבודות איטום בעבר נעשו בעיקר על ידי סולמות ופיגומים, אך הסולמות לא תמיד התגלו כיעילות ולעיתים היו מקומות שהיה קשה להגיע אליהם יחד עם הסולם או הפיגום והעבודה לא הייתה מקצועית עד הסוף. כמו כן, פיגומים הנשארים במהלך העבודה בשטח הינם פחות בטיחותיים לדיירים ויכולים להוות מקור סכנה.

עבודות איטום בסנפלינג

עבודות איטום בגובה קיבלו תפנית לאחר שהתגלתה היכולת להיעזר בציוד סנפלינג ובאנשי מקצוע היכולים לטפס לגבהים שונים בצורה בטיחותית מבלי החשש להיפגע או להשאיר לכלוך אחריהם.
עבודה בסנפלינג הינה עבודה יעילה, נקייה ובטיחותית. העובדים יכולים להגיע לכל מקום בבניין מבלי הצורך להיות תלויים בגובה או במיקום של סולם או פיגום. הדבר מאפשר טווח תנועה רחב יותר ואפשרות לכסות שטחים גדולים יותר..

איטום מקצועי ובטיחותי

ישנם סוגים שונים של איטום: איטום גגות, טיוח קירות, איטום צנרת, צביעת קירות חיצוניים בגבהים שונים ועוד. על מנת לטפל בכל סוג איטום, יש צורך להשתמש בחומרים מותאמים ובציוד מקצועי.
התגלה כי עבודות איטום בסנפלינג כולל שימוש בחומרים המתאימים עדיין זולה יותר משמעותית מאשר עבודות איטום הנעשות באמצעות סולמות, חבלים או פיגומים. כך שהאיטום הינו יעיל ואף זול יותר.

הליך האיטום

אומנם הליך האיטום הינו יחסית פשוט, אך חשוב שרק אנשי מקצוע יתפסו לגבהים ולקירות על מנת למנוע נפילות או פגיעות מיותרות. הליך האיטום חייב להיעשות בצורה מקצועית עם כמה אנשי צוות העומדים בתווי הבטיחות.

מומלץ לפנות לחברה מקצועית, שמספקת עובדים שהוכשרו לתפקד בגבהים ועם ציוד סנפלינג, יודעים לאטום חורים או סדקים ומשתמשים בחומרים איכותיים וחזקים. חברת א.א אביאור הינה חברה בעלת צוות מומחים לעבודות בגובה אשר יכולה לספק לכם שירות זה.

צור קשר

דילוג לתוכן