עבודות אינסטלציה בגובה

שמעתם על ״אינסטלטור סנפלינג״? טוב, זו לא בדיוק הגדרה תקנית של המקצוע, אבל רבים מכנים כך את אלו המבצעים עבודות אינסטלציה בסנפלינג. זוהי אחת הטכניקות לביצוע של תיקון והחלפת צנרת בגובה.

השימוש בציוד סנפלינג לביצוע עבודות בגובה נמצא מאד יעיל, בייחוד בהשוואה לשימוש בסולמות או פיגומים. ראשית, הקמת פיגומים צורכת הרבה מאד זמן וכרוכה בהפרעה לדיירים. שנית, לא לכל גובה ניתן להגיע עם פיגומים. אותו הדבר נכון לגבי שימוש בסולמות. מי שמיומן בטכניקת סנפלינג יכול להיערך בזריזות יחסית, להגיע בקלות למקום המסוים בו נדרש לבצע את העבודה, כל זאת תוך הקפדה בכללי הבטיחות המחמירים ביותר, וגם להתקפל בסיום העבודה בקלות וללא הותרת לכלוך מיותר.

 

ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה הינה משימה מורכבת הדורשת מיומנות ומקצוענות ברמות הגבוהות ביותר (לא התכוונו למשחק מילים) – מדובר בשילוב בין עבודת אינסטלציה מקצועית לבין היכולת המאד ייחודית לבצע עבודה בגובה. כל מי שעוסק בתחום חייב להיות מקצוען בשני הכישורים בנפרד ובעל יכולת גבוהה לשלב ביניהם.

מגוון המשימות הנכללות תחת הכותרת – עבודות אינסטלציה בגובה – עצום. מדובר לעיתים בצורך לטפל בצנרת חיצונית הממוקמת לאורך קירות חיצוניים של מבנה גבוה, גם עבודת אינסטלציה בתחום הדודים אפשרית, שכן בישראל מאד נפוץ השימוש בדודי שמש, כידוע לכם. דוד השמש אמנם ממוקם על הגג ומעוגן למקומו, אך הצנרת שלו עשויה להצריך דרכי הגעה יצירתיות ועצם ההעלאה של דוד חדש לגג או הורדת דוד פגום ממקומו, נכללות תחת עבודות בגובה לעיתים.

 

צינורות אינסטלציה הנמצאים בתוך קיר חיצוני עשויים להצריך לעיתים גישה מבחוץ ואם מדובר בעבודה בגובה, האפשרות המיטבית היא להביא למקום צוות מקצועי ומיומן שיוכל להגיע בקלות באמצעות סנפלינג למיקום המדויק ולבצע את העבודה הנדרשת תוך הפרעה מזערית לדיירים וצמצום מרבי של היקף השטח בו מתעסקים מתוך מעטפת הבניין. דמיינו מקרה בו יש צורך להגיע לנקודה בצינור הממוקמת בקומה עשירית: אין דרך יותר קלה, מהירה, מדויקת ובטוחה מאשר באמצעות צוות סנפלינג. כל זאת כמובן בתנאי שהצוות מיומן גם בעבודות האינסטלציה השונות הנדרשות.

 

חברת א.א. אביאור חרטה על דגלה מיום הקמתה את ערכי המקצוענות, ההגינות והשקיפות. כל עובד של החברה הוא נכס בעיניה, זו הסיבה שאנו דואגים לטפח את העובדים, להעניק להם את כל התנאים הסוציאליים הנדרשים ומעבר, ומעל הכל דואגים לצייד אותם בכל מה שדרוש על מנת שכל עובד שהתייצב בבוקר לעבודה יחזור בסופו של אותו יום הביתה בריא ושלם. העובדים שלנו הם נקודת הממשק של החברה עם לקוחותיה. כאשר תפגשו את הצוותים שלנו תראו שהם מחויכים וזה בזכות העובדה שהם מרוצים מכך שהם עובדים שלנו.

המקצוענות והמיומנות של העובדים היא ללא פשרות, אין לנו עובדים בינוניים. כך אנו מבטיחים שכל עבודה שתבוצע על ידינו תהיה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, איכותית ואמינה.

העובדה שאנו דוגלים בשקיפות מוחלטת, מאפשרת לכל לקוח שלנו להיות מעודכן במצב בכל רגע בתהליך, החל מביצוע הערכת מצב, דרך הקמת הזמנת העבודה ועד סיומה של העבודה עצמה.

 

יש לכם צורך בביצוע עבודת אינסטלציה בבניין גבוה? אתם צריכים אנשי מקצוע שיוכלו לפתור כל בעיה של צנרת תוך כדי עבודה בגובה? אין בעיה – אנחנו כאן עבורכם ונוכל להציע לכם פתרון למגוון בעיות. אנחנו נשמח להגיע, לייעץ ולפתור את בעיית האינסטלציה שלכם במהירות, במקצוענות ובמיומנות. עבודות התיקון שלנו מעניקות לכל לקוח שלנו ראש שקט מדאגות לטווח ארוך.

א.א. אביאור איננה עוד חברה מני רבות העוסקת בתחום עבודות בגובה. אנו מעניקים ערך מוסף מעבר לביצוע העבודה עצמה באופן האיכותי ביותר בכך שכל לקוח שלנו מקבל יחס אישי כאילו היה הלקוח היחידי שלנו. גם העובדים שלנו הם נכס עבורנו, לא מקור לניצול אלא מקור למקצוענות. כל עובד בחברה מקבל את מלוא הזכויות ואנו מקפידים במיוחד על כך שיעבדו בבטיחות המרבית ויהיו שבעי רצון מתנאי ההעסקה שלהם. כאשר אתם שוכרים את שרותינו, אתם מפרנסים חברה אשר דוגלת באיכות, כנות ושקיפות. תוכלו לקרוא עלינו עוד על ידי קליק קטן כאן, ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עם כל שאלה, תהייה, ברור או הזמנת עבודה.

צור קשר

דילוג לתוכן