עבודות בגובה במרכז

מי שמחפש חברה לביצוע עבודת סנפלינג במרכז צריך לתת את הדעת על שני דברים:

המשמעות של העסקת חברה המבצעת עבודות בגובה ובפרט, תוך שימוש בסנפלינג

והמשמעות של ביצוע עבודה באיזור המרכז – כאן נתייחס לפן של תנאים סביבתיים כגון, צפיפות האיזור בו ממוקם המבנה הדורש את העבודה ומאפייני מזג האוויר.

 

בואו נצלול קצת לעומק העניין

הצורך בביצוע עבודות בגובה על מבנים מתעורר במקרה הטוב, כאשר רוצים לבצע עבודת תחזוקה שוטפת, תקופתית, שנועדה למניעת נזקים או, במקרה הפחות טוב, כאשר קיים כבר נזק במידה כזאת או אחרת ורוצים לתקנו.

במילים אחרות, דרושה כאן חברה מקצועית, שיודעת לטפל במגוון רחב של נזקים למעטפת החיצונית של המבנה, תוך שימוש במיטב החומרים והטכנולוגיות הקיימות בשוק, לצד הקפדה מחמירה על נושא הבטיחות.

חברת א.א. אביאור, קיימת ופועלת בשוק מספר רב של שנים ומתמחה בעבודות בגובה.

לניסיון ולידע הרחב יש חשיבות גדולה מאד, היות שעבודת סנפלינג דורשת עמידה ברשימה ארוכה של תנאי בטיחות, הכשרה מיוחדת ומוכרת לעובדים, שימוש בציוד העומד בתווי תקן מחמירים, תחזוקת ציוד שוטפת, והקפדה יתירה על בטיחות של סביבת העבודה ומניעת נזקי גוף ורכוש.

 

המרכיב השני שהוזכר קודם, הוא  עניין האיזור הגיאורפי: איזור המרכז.

זהו איזור שחלקים גדולים ממנו קרובים לקו החוף העתיר לחות ומליחות. גורם שחשוב מאד לקחת בחשבון כשבאים להתאים חומרים שיעמדו בשחיקה הגבוהה של תנאים אלו.

מאפיין נוסף של איזור המרכז הוא שיעור גבוה מאד של צפיפות עירונית. נושא המחייב תשומת לב מירבית בנושא הבטיחות ומשנה זהירות בפן של סכנה לפגיעה סביבתית באדם, או ברכוש.

 

אז מה היה לנו כאן?

רשימת סעיפים שממש כדאי לסמן עליהם "וי" בעת בחירת חברה לביצוע עבודות בגובה במרכז :

  • בטיחות: כדי לישון בראש שקט ולדעת שהעבודה הופקדה בידיה של חברה שבטיחות עובדיה ולקוחותיה הם ערך מן המעלה הראשונה.
  • מקצוענות המגובה בניסיון רב: כדי שהתוצאה תהיה איכותית ותישמר לאורך זמן.
  • בסיס ידע רחב לצד התעדכנות שוטפת בחידושים בתחום (טכניקות עבודה, חומרים איכותיים, טכנולוגיות חדשות).

 

חברת "א.א. אביאור", עונה על כל אלו ואף יותר. החברה נהנית מפריסה ארצית ולכן מכירה את הדקויות של כל אזור גיאוגרפי ואת השיקולים שחשוב להתחשב בהם בביצוע עבודת סנפלינג במרכז. מעבר לכך, החברה פועלת בשוק שנים רבות ובעלת ידע רב המתעדכן באופן רציף במגוון רחב של עבודות שיפוץ, איטום וחידוש מבנים.

 

נשמח לייעץ ולתרום לכם מניסיוננו הרב, לענות על כל שאלה וכמובן, לבצע עבורכם מגוון עבודות הכרוכות ברמת סיכון גבוהה, לטפל בכל שלבי התהליך ולספק לכם שירות לקוחות עוטף ואישי.

צוותי העבודה שלנו פזורים בכל הארץ ומספקים מענה 24/7, כך שתוכלו לדעת שיש מי שמטפל בכל הצדדים המרכיבים מבצע לוגיסטי מורכב שכזה.

 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל אחת מהדרכים הבאות:

בטלפון: 052-5226138

באימייל: Yotam1602@gmail.com

באמצעות פנייה דרך דף "צור קשר" כאן באתר

צור קשר

דילוג לתוכן