שיפוץ ותיקונים בגבהים

עבודות בניין בגבהים

החברה הוותיקה והמוערכת א.א אביאור מספקת ללקוחותיה ברחבי הארץ עבודות בניין בגבהים בסנפלינג. העבודות מבוצעות בבטיחות וביעילות על ידי צוות מיומן המצויד בחומרים תקניים ואיכותיים ובציוד והכלים המתקדמים ביותר שיש. אנו מתמחים בין היתר בעבודות שיפוץ בניינים בגובה לרבות איטום וניקוי, וכל זאת עם מעטפת שירות אישית וזמינה עם מענה מדויק ואיכותי לכל צורך.

הצורך בעבודות שיפוצים בגובה

בישראל של שנות האלפיים מרבית האנשים גרים ועובדים בבניינים רבי קומות, אשר עם השנים נדרשים בעבודות שיפוץ ותחזוקה. כשהדבר מגיע לעבודות שיפוץ ובניה חיצוניות יש צורך בציוד מיוחד המאפשר לבצע את המלאה ביעילות ובבטחה. אחד האמצעים היותר משתלמים, יעילים ומהירים לביצוע עבודות שיפוץ בגובה הינו סנפלינג המאפשר נגישות למגוון צרכי בניה ושיפוץ במעטפת הבניין החיצונית.

מגוון עבודות שיפוצים ותיקונים בגובה

אנו מספקים עבודות שיפוץ בניינים בגובה לקשת רחבה של צרכים, הכוללות בין היתר איטום גגות, צביעה וטיוח של קירות חיצוניים, איטום צנרת, איטום מרפסות ותיקון מרזבים. כמו כן, בתום עבודות שיפוצים בגובה אנו מספקים גם שירותי ניקוי חלונות בסנפלינג עבור לכלוך, אבק, אבנית ושאריות צבע. בנוסף, אנו מבצעים בגובה עבודות תחזוקה שונות כדוגמת התקנת מלכודות יונים המונעות לכלוך ומפגעים תברואתיים.

הזמנת עבודות שיפוץ בגובה

להזמנת עבודות שיפוץ בגובה למגוון צרכים ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת א.א אביאור בע"מ

צור קשר

דילוג לתוכן