שיקום מבנים בגובה בסנפלינג

קיימות כמה דרכים לביצוע עבודות בגובה. חברת א.א. אביאור מתמחה בביצוע עבודות מסוג זה באמצעות סנפלינג.

במילים אחרות, שיקום מבנים בגובה בסנפלינג הוא עניין שדורש התייחסות רצינית לשני נושאים נפרדים:

הנושא הראשון הוא עבודת השיקום עצמה, שצריכה להיות מקצועית ואיכותית והנושא השני, הוא אופן ביצוע העבודה, אשר חייב להיות בטיחותי ולעמוד במספר תנאים בסיסיים.

 

אז על מה מדברים כאן בעצם?

שיקום מבנים בסנפלינג כולל בתוכו מגוון עבודות: תחזוקה של הציפוי החיצוני המבנה (ציפויי שיש, אבן, ועוד), תיקון סדקים וביצוע עבודות איטום למיניהן בקירות ובגגות, ביצוע עבודות צבע וטיח, תחזוקה וניקוי של חלונות ולמעשה, כל עבודה תחזוקה ותיקון הדרושה במעטפת החיצונית של בניין.

חברת א.א. אביאור, מתמחה בכל אלה, מביאה עמה ניסיון רב שנים ומעסיקה צוות עובדים מוכשר ומומחה בתחום.

 

למה דווקא סנפלינג?

מקורו של הסנפלינג בו עושים שימוש בעבודות בגובה הוא מעולם הספורט האתגרי. הציוד שבו נעשה שימוש באופן עבודה זה הוא ציוד שמאפשר לשמור על מינימום הפרעה לתפקוד השוטף של עובדי הבניין או דייריו ומורכב מרתמות למיניהן, ווי חיזוק, חבלים ובקיצור – ציוד שאינו מייצר מעטפת נוספת על גבי המעטה החיצוני של הבניין, המסתירה חלונות או פתחים אחרים, כמו שקורה למשל, בביצוע עבודה מסוג זה באמצעות בניית פיגומים.

יתרונות נוספים שיש לסנפלינג על פני פיגומים הם:

  • חיסכון כספי: סנפלינג הוא צורת עבודה חסכונית יותר בציוד
  • גמישות, דינמיות ומוביליות יותר מאשר מבנה פיגומים ש"מתיישב" על הבניין דרך קבע עד לפירוקו בגמר העבודה
  • פחות רעש סביבתי, שכן, סנפלינג מייתר את הצורך בעבודות בנייה וקידוח הכרוכות בהקמת פיגומים

 

משולש הזהב: ניסיון, מקצוענות, בטיחות

חברת א.א. אביאור מתמחה במגוון רחב של עבודות בגובה ולאורך השנים התמקצעה בנישה של שיפוץ, שיקום ותחזוקת בניינים. החברה שומרת על התעדכנות שוטפת בכל מישורי התחום – החל מטכניקות עבודה, שימוש נכון ובטיחותי בחומרים, אימוץ טכנולוגיות כגון שימוש במים טהורים בשיטת האוסמוזה ההפוכה, המבטיחים רמת ניקיון גבוהה בסיום העבודה וכלה בהקפדה יתרה בנושאי בטיחות, העסקת עובדים שעברו הכשרה יעודית לעבודה בסנפלינג ושמירה על כלל בטיחות וגהות בעבודה.

 

בטוח שיש לכם עוד שאלות!

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל אחת מהדרכים הבאות:

בטלפון: 052-5226138

באימייל: Yotam1602@gmail.com

באמצעות פנייה דרך דף "צור קשר" כאן באתר

נשמח לבצע עבורכם מגוון עבודות הכרוכות ברמת סיכון גבוהה, לדאוג לכל שלבי התהליך ולספק לכם שירות לקוחות עוטף ואישי. צוותי העבודה שלנו מפוזרים בפריסה ארצית ומספקים מענה 24/7, כך שתוכלו לישון בראש שקט.

צור קשר

דילוג לתוכן