תיקון קיר חיצוני בבניין משותף

העידן המודרני והעובדה שרבים מעוניינים להתגורר בערים הביאו לכך שמרבית התושבים במרחבים העירוניים מתגוררים כיום בבניינים רבי קומות. כמו בכל בניין מגורים, גם בניינים גבוהים זקוקים לעבודות תחזוקה שוטפת ואף לתיקונים.

תיקון קירות חיצוניים בבית משותף אינו דבר הקורה הרבה פעמים אך הצורך בהחלט עשוי להתעורר מדי כמה זמן, בייחוד ככל שהבניין נהיה ישן יותר. המשימה אינה בהכרח מסובכת אך כאשר תיקון קיר חיצוני בבניין משותף מתבצע באחד מאותם רבי קומות שנהיו כה נפוצים בארץ, זה כבר סיפור אחר.

כל עבודה הכי פשוטה, הופכת ליותר מורכבת כאשר היא נדרשת לביצוע בגובה. ההיערכות לקראת עבודה שכזו שונה לחלוטין מאשר ביצועה בגובה רגיל. יש הבדל גדול מאד בין עבודה על סולם בגובה מטרים ספורים, לבין עבודה זהה בגובה של כמה עשרות מטרים – המתבצעת בדרך כלל עם ציוד סנפלינג.

כאן המקום לציין שישנן חברות רבות המשווקות עצמן כמבצעות עבודות כאלה ואחרות בגובה, אך לא לכולן יהיה בהכרח הציוד החדיש ביותר, או האיכותי והייעודי – כפי שיש לחברת א.א. אביאור.

כאשר הקמנו את החברה, החלטנו לחרוט על דגלינו את עקרונות השקיפות והאיכות ואנו ממשיכים להתנהל על פיהם לאורך כל שנות פעילותנו. על קהל לקוחותינו נמנים חברות וגופים גדולים, כמו גם אזרחים פרטיים, חלקם לקוחות קבועים וחלקם לקוחות מזדמנים. המשותף לכולם הוא שבעינינו הם כולם שווים ושאיפתנו היא להעניק לכל אחד מהם את היחס הכי אישי – כאילו היו הלקוח היחידי שלנו.

הפריסה הרחבה שלנו בכל הארץ והזמינות הגבוהה שלנו, מאפשרות לנו להעניק שרות מהיר, יעיל, מקצועי ואיכותי, המתבצע על ידי צוותים מאד מיומנים ומנוסים. הצוותים מורכבים מעובדים שאנו רואים כנכס העיקרי של החברה. אנו משקיעים הרבה בשמירה על בטיחות העובדים שלנו – כל עובד הקם בבוקר ומגיע לעבודה, נמצא תחת אחריותנו עד הגיעו בסוף יום העבודה הביתה בשלום. תנאי ההעסקה שלנו הם הטובים בתחום וזאת מתוך הבנה שעובד מרוצה חשוב בדיוק כמו לקוח מרוצה. זהו הסוד הגדול שלנו להצלחה – פשוט לעשות את הכל נכון, כמו שצריך. זוהי משמעותה של התנהלות הוגנת. זו גם הסיבה שכל לקוח שלנו הופך בסופו של דבר לכוח שיווקי – רק בכך שהוא משתף אחרים בחוויית השרות שקיבל מאתנו.

אם אתם מתגוררים בבניין רב קומות, אם אתם חברים בוועד הבניין או אם אתם מועסקים על ידי חברת הניהול האחראית לתחזוקה השוטפת של המבנה – אנחנו בחברת א.א. אביאור כאן כדי לייעץ ולהציע פתרון לכל שאלה או צורך שמתעוררים אצלכם. אם אתם זקוקים למענה בצורת עבודת תיקונים כלשהי לקירות החיצוניים במבנה שלכם – אנחנו הכתובת לכך. נמצע את העבודה באופן מקצועי, מדוייק ואמין, תוך שקיפות מלאה לאורך כל התהליך.

א.א. אביאור איננה עוד חברה מני רבות העוסקת בתחום עבודות בגובה. אנו מעניקים ערך מוסף מעבר לביצוע העבודה עצמה באופן האיכותי ביותר בכך שכל לקוח שלנו מקבל יחס אישי כאילו היה הלקוח היחידי שלנו. גם העובדים שלנו הם נכס עבורנו, לא מקור לניצול אלא מקור למקצוענות. כל עובד בחברה מקבל את מלוא הזכויות ואנו מקפידים במיוחד על כך שיעבדו בבטיחות המרבית ויהיו שבעי רצון מתנאי ההעסקה שלהם. כאשר אתם שוכרים את שרותינו, אתם מפרנסים חברה אשר דוגלת באיכות, כנות ושקיפות. תוכלו לקרוא עלינו עוד על ידי קליק קטן כאן, ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עם כל שאלה, תהייה, ברור או הזמנת עבודה.

צור קשר

דילוג לתוכן